IndeksGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Strefa II

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Pogoda

Dzień: Temperatura wynosi ok. 12°C, słońce ukrywa się za gęstymi, purpurowymi chmurami.
Wiatr bardzo porywisty.
Noc: Temperatura ok. -20°C, opady śniegu, brak wiatru, gęste chmury.

Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Puby i bary

Puby i baryJeśli znudziło ci się nudne żarcie w postaci kapsułek żywności i tęsknisz za normalnym jedzeniem takim jak schabowy czy kurczak z rożna, dobrze trafiłeś. Okoliczne puby tnąc koszty serwują tylko [nie zdrową] żywność dogadzając tym, którzy utrzymali trochę ponad normę człowieczeństwa i kubek smakowych. Ceny są niskie, a dostępność jest niemal dla każdego taka sama. Mimo, że to nie do końca legalne, bary i puby oferują również alkohol za niewielką dopłatą lub wymianą.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
515Klub nocny "Desi...
Nie Maj 26, 2013 10:31 pm
Chae Lin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Stara drukarnia

Stara drukarniaStara drukarnia nie jest ozdobą okolicy. Masywna, mająca co najmniej 3 piętra nie posiada jednak podziemia. Nie działa ona już od dobrych 80 lat, wcześniej to właśnie TU były drukowane broszury, plakaty i najbardziej znane pisma. Jednak po zmianie właściciela upadła bezpowrotnie. Teraz służy jako kryjówka dla zbiegłych lub miejsce na potyczki bez zbędnych widzów. Nikt o zdrowych zmysłach tam się nie zapuszcza, to teren gdzie władze nawet nie chcą wiedzieć co tak naprawdę się tam dzieje. Dzięki osadzeniu drukarni w najmniej uczęszczanych ziemiach obrzeży, sprawia wrażenia "opustoszałej", nic bardziej mylnego.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
44 Sektor drugi
Pią Lut 01, 2013 10:27 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Osiedle

OsiedleMiejskie osiedle na obrzeżach CC. Koszty utrzymania są mniejsze niż wynajmowania pokoju czy apartamentu hotelowego w centrum miasta strefy pierwszej, a dodatkowo mamy trochę spokoju od zgiełku i gwaru miejskiego. Osiedle obsadzone rzędami domów różnej wielkości i struktury, oświetlane jest nocą pojedynczymi latarniami.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
849Mieszkanie Kassi...
Nie Cze 02, 2013 3:44 pm
Kassidy "96" Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Stacja kolejowa

Stacja kolejowaObszerna, stara i już niedziałająca stacja kolejowa to częste miejsce spotkań nie jednego nastolatka. Pełne kryjówek w pobliskich budynkach, gdzie wcześniej ludzie czekali na wybrany przez siebie pociąg . Szyny zardzewiałe, a jedna z maszyn wcześniej sumiennie przewożąca mnóstwo osób na ponad 1 200 km dziennie, spoczywa na rdzewnych torach stacji. Pociąg liczy sobie 20 wagonów z czego dwa ostatnie z jakiś nie wyjaśnionych przyczyn są przygniecione do ziemi.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
46 Peron 1
Czw Lut 07, 2013 8:58 pm
Faust Cycero King Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Ruiny

RuinyRuiny umieszczone są w najbardziej wysuniętej na zachód części obrzeży miasta. Stare budynki, poniszczone ogrodzenia, walające się szczątki tutejszych mieszkańców to jedne z licznych groteskowych widoków dla zwiedzających te tereny. Jest to skarbnica odpowiedzi na pytania o przeszłość w przyszłości, musimy jednak nauczyć się patrzeć oczami duszy.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
337Kostnica
Wto Maj 28, 2013 2:56 pm
Jake Walker Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Zakład karny

Zakład karnyZ daleka wygląda jak kwatera szalonego naukowca, jednak gdy podejdziemy na tyle blisko by przeczytać tabliczkę informacyjną, szybko uświadomimy sobie, że się mylimy. Ten bardzo zaawansowany elektronicznie budynek to zakład karny dla przestępców. Wiezienie te liczy sobie nie tylko niezliczoną ilość cel, ale również podziemia w których znajdują się sale tortur dla specjalnych warunków karnych. Utrzymuje się ze to sporadyczne posunięcie wyroku na przestępcy. W praktyce zwykle to wygląda nieco... inaczej.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
615Cela 1
Czw Kwi 25, 2013 8:00 pm
MistrzGry Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Cmentarz

CmentarzMiejsce spoczynku zmarłych. Żołnierzy, zwykłych mieszkańców i bezimiennych, wśród których może leżeć twój kolegi z ławki. Osoby, które poległy z honorem i bez niego. Zupełnie normalnie, drastycznie, po dobroci i po złości. Obszerny teren naszpikowany nagrobkami posiada gdzie nigdzie dębowe, martwe drzewa, straszące nawet najgorsze zjawy swoimi suchymi, nagimi gałęziami. Nieliczni ludzie przesiadują na grobach swoich zmarłych, gdyż nie jest to już taka tradycja jaka była w przeszłości, tak wiec liczba zapalonych zniczy ogranicza się czasem do pięciu na 500 grobów.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
44Nagrobek poległe...
Pią Lut 01, 2013 10:43 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Sierociniec

SierociniecCałodobowa socjalna placówka opiekuńczo-wychowawcza. Powołana w celu zapewnienia opieki i dachu nad głową młodzieży i dzieciom, które straciły swych rodziców, bądź były przez nich zaniedbywane. Z reguły jest to spokojne i przyjemne miejsce, jednak dwanaście lat temu w tym budynku rozpętała się masowa rzeź. Para narkomanów wdarła się na tereny sierocińca nocą z nożami, rozszarpując małe ciałka dzieci na strzępy, czerpiąc z tego ogromna satysfakcje. Nim władze zdążyły zareagować, sierociniec z ostoi spokoju i radości zmienił się w cuchnący krwią cmentarz. Od tamtej pory budynek jest zamknięty i nie użytkowany. Jednak mimo tego ludzie powiadają, że wciąż widzą w oknach wizerunek kobiety z długimi białymi włosami, przechadzającej się z jednego końca korytarza w drugi, lecz nikt nigdy nie widział by owa kobieta wchodziła czy wychodziła z budynku. Stąd pogłoska, że jest nawiedzony.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
417Schody i korytar...
Czw Kwi 25, 2013 4:49 pm
May Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Centrum badań i rozwoju

Centrum badań i rozwojuCentrum Badań i Rozwoju jest agencją wykonawczą w rozumieniu ustawy z dnia 14 sierpnia 2134 r. o finansach publicznych. Powołana do realizacji zadań z zakresu polityki naukowej, naukowo-technologicznej i innowacyjnej miasta CC. Mieści one w sobie również wysoko zaawansowane technicznie laboratorium badawcze.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
77Pokój spotkań
Czw Lut 21, 2013 1:08 pm
Travis McCrimmon Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Kopalnia hematytu

Kopalnia hematytuZakład i przedsiębiorstwo górnicze zajmujące się wydobyciem z ziemi kopalin hematytu to prawa ręka centrum badań zajmująca się udoskonalaniem i tworzeniem nad przeciętnej rasy człowieka czyli sarcosów. Nie jest nowością dla naukowców CC że tlenek żelaza jakim jest hematyt odpowiada najbardziej i najpożyteczniej dla metalowego szkieletu każdego sarcosa ,jednak nie jest on głównym składnikiem lecz pomocniczym. Ciemny, srebrzysto czarny na zewnątrz, a rdzawo czerwony w przekroju. Uważany w starożytnym Babilonie za Kamień Wojowników. Ze względu na fakt że potrafi leczyć wszelkie stany zapalne oraz wzmacnia odporność na stres i wspomaga dotlenienie organizmu wpływa pozytywnie na egzoszkielet sarcosa.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
210Kopalnia opuszcz...
Nie Mar 03, 2013 2:14 pm
Nathaniel Crescent Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Metro 2

Metro 2Jeśli szybko i bez zbędnych formalności chcemy się przemieścić z punktu A do punktu B na terenie i obrzeżach CC, zdecydowanie proponujemy metro. Wysokie perony z nowoczesną technologią zapewniają maksimum komfortu i bezpieczeństwa podczas podroży. Usytuowane w podziemiach.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
519Sklep z biletami...
Pon Maj 06, 2013 7:34 am
Echo Mei Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Centrum handlowo-usługowe

Centrum handlowo-usługoweObszar w którym mieszczą się wszelkiego rodzaju usługi. Sklepy z częściami, jak i warsztaty dla zmechanizowanych cieszą się dużą popularnością. W dodatku to jedyne miejsce, gdzie można zakupić dla rasy Sarcos niezbędny do życia czynnik "G". Duży obszar zapełniony jest rzędami ściśle pobudowanych sklepików, które nie tylko oferują części zamienne dla zmechanizowanych ale również rzeczy codziennego użytku, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
319Giełda
Sob Sie 10, 2013 9:53 pm
NPC Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane