K.A.R.A. 4
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 *Avatarnia

Go down 
+6
Shave
Eva Interitum
Alice
Travis McCrimmon
Faust Cycero King
Admin
10 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość




*Avatarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: *Avatarnia   *Avatarnia - Page 2 EmptyPon Lip 29, 2013 9:01 pm

Admin napisał:
Masz napisane to na PW  : )
Ja chcę:
Rasa:Człowiek
mężczyzna bardziej wygląd europejski  napis ''Dave Shakir'' na dole. czarne włosy lekka bródka (jeśli się da ;p)  ubranie: czarna kurtka z kapturem, biały podkoszulek, jeansy i to wszystko ;p (kaptur nałożony na łeb xd) a i jak ustawić to jako avatar jak już będzie?


Ostatnio zmieniony przez daveshakir_98 dnia Wto Lip 30, 2013 3:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Marcin Kolepski
Nowy
Nowy
Marcin Kolepski


Liczba postów : 5
Reputation : 0

*Avatarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: *Avatarnia   *Avatarnia - Page 2 EmptyWto Lip 30, 2013 2:55 pm

Prosiłbym o Avka dla mnie:
- Symbial-Mężczyzna.
- Jest Agentem/ Zabójcą
- Napisy "S4-01 Marcin Kolepski" i podspodem mniejszymi "I'm a blade hidden in the shadows".
-wojskowe ubranie.
Powrót do góry Go down
Marceille Vicious
Świetny gracz
Świetny gracz
Marceille Vicious


Liczba postów : 264
Reputation : 0

*Avatarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: *Avatarnia   *Avatarnia - Page 2 EmptySob Sie 03, 2013 7:11 pm

Marcin Kolepski napisał:
Prosiłbym o Avka dla mnie:
- Symbial-Mężczyzna.
- Jest Agentem/ Zabójcą
- Napisy "S4-01 Marcin Kolepski" i podspodem mniejszymi "I'm a blade hidden in the shadows".
-wojskowe ubranie.

Postaram się przekazać Twoje zamówienie właścicielce avatarnii - jeśli mi się nie uda to sama postaram się czegoś poszukać.

/edit: Na avy od Saf pewnie trzeba będzie czekać długo i jeszcze trochę, dlatego wzięłam sprawy w swoje ręce. Chociaż nie bardzo idzie mi szukanie artów poświęciłam trochę czasu, aby czegoś poszukać a następnie to obrobić. Obrazki są, jakie są, mogę dokonać jakichś kosmetycznych poprawek jeśli będzie trzeba, jednak najprawdopodobniej wyszukiwać artów więcej nie będę. Ewentualnie jeśli będę miała coś odpowiedniego na dysku to postaram się to wykorzystać, o.

Dla Natalie:
*Avatarnia - Page 2 5lkp *Avatarnia - Page 2 8w35*Avatarnia - Page 2 Unl7*Avatarnia - Page 2 Eq17*Avatarnia - Page 2 Nwq*Avatarnia - Page 2 Brt8

Dla Marcina:
Co do tego kodu/numerka (?) nie uwzględniałam go - próbowałam go gdzieś tam wciskać, ale to nie wyglądało zbyt dobrze.

*Avatarnia - Page 2 2kil *Avatarnia - Page 2 Ismy*Avatarnia - Page 2 Vhpv
Powrót do góry Go down
Sponsored content





*Avatarnia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: *Avatarnia   *Avatarnia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
*Avatarnia
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Avatarnia - wolne avatary do wzięcia ! ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
K.A.R.A. 4 :: «Ogłoszenia»-
Skocz do: