K.A.R.A. 4
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ochroniarz do wynajęcia!

Go down 
AutorWiadomość
Kaz
Nowy
Nowy
Kaz


Liczba postów : 14
Reputation : 0

Ochroniarz do wynajęcia! Empty
PisanieTemat: Ochroniarz do wynajęcia!   Ochroniarz do wynajęcia! EmptyNie Kwi 14, 2013 4:22 pm

Jak zapewne wszyscy wiedzą obecne czasy nie należą do najbezpieczniejszych. Mordercy, złodzieje i inni szubrawcy czają się niemal na każdym kroku. Na domiar złego nie wszyscy potrafią zadbać o siebie. I tu właśnie pojawia się rola dla mnie. Obawiasz się o swoje życie? Masz wrażenie, że ktoś próbuje wbić Ci nóż w plecy? Boisz się wracać do domu po zmroku? Nie masz z kim porozmawiać i jesteś na tyle zdesperowany, że wolisz zapłacić niż poznać kogoś na własną rękę? Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco to wiedz, że jestem tym kogo potrzebujesz. Napisz do mnie na PW, a z pewnością się dogadamy. Gwarantuję, że przy mnie nawet włos z głowy Ci nie spadnie.

(Zaangażowanie mnie w roli ochroniarza będzie prowadziło do powiązania naszych postaci ze sobą na pewien, bliżej nieokreślony czas. Póki gracz będzie płacić, lub znajdzie się ktoś kto będzie chciał zapłacić więcej, moja postać będzie bezwzględnie towarzyszyć swojemu pracodawcy. Warto więc mieć to na uwadze. Wink )

Aktualny status: Wolny
Powrót do góry Go down
 
Ochroniarz do wynajęcia!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
K.A.R.A. 4 :: OffTop :: Archiwum :: Przedawnione ogłoszenia-
Skocz do: