K.A.R.A. 4
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Co nowego z czwartego marcowego

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 271
Reputation : 11

Co nowego z czwartego marcowego Empty
PisanieTemat: Co nowego z czwartego marcowego   Co nowego z czwartego marcowego EmptyPon Mar 04, 2013 12:50 pm

A więc korzystając z wolnej chwili,
czwartego marca postanowiłam wprowadzić parę udogodnień
i nowości w grze Smile


Zaczynając od udogodnienia w postaci 'podręcznika dla nowego gracza', który zawiera parę wskazówek dla każdego nowego gracza, który ma problem w odnalezieniu się w grze, już na samym jej początku. Znajdziecie ją TU.

Potem pragnę zaznaczyć iż zauważając poważny problem fabularny, jaki wiąże się z waszym nawiązaniem kontaktu z innymi, stworzyłam specjalny temat w którym, czarno na białym, będzie pisać chęć, oraz dostęp naszej postaci do gry fabularnej. Ogłoszenie znajduję się TU

Trzecią nowością jaka pojawiła się na forum jest 'diariusz nieznanego pacyfisty', który pokaże wam świat KARA od podszewki, z punktu widzenia jednego z świadków całej wojny (i nie tylko). To pozwoli nam na spojrzenie z innej perspektywy i zaczerpniecie wiele istotnych i nieznanych dotąd nam, informacji których nie znajdziecie w historii !

Exclamation Przypominam wam, że na stronie, zaraz pod piosenką tygodnia, znajduje się mini temat z najświeższym informacjami. Radzę go śledzić, ponieważ są tam zawarte ważne wydarzenia z całego świata KARA ! W tym też dostępne możliwości zdobycia dodatkowych PD, za pomocą wykonywania mini misji!
Więc chyba warto tę wątek śledzić, prawda?

Arrow Już pierwsze PD się posypały! a zgarnął je dzielny morderca diabolicznego stworzenia - Nathaniel C. - GRATULACJE !

Exclamation Piosenkę tygodnia wybrałam z swoich zasobów - przykro mi Travis, mimo iż się starałeś składając dwie piosenki w propozycjach, nie spełniły one moich oczekiwań Sad
Próbuj dalej, może uda się następnym razem! Smile

LUDZIE KLIKAJCIE W TOPLISTY! Już nawet kucyki pony nas wyprzedziły wejściami... Sad

Mam nadzieję że wszystko jest ok i wam się podobają nowinki,
Pozdrawiam,
Wasza Adminka Cool
Powrót do góry Go down
 
Co nowego z czwartego marcowego
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podręcznik nowego gracza

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
K.A.R.A. 4 :: OffTop :: Archiwum :: Przedawnione ogłoszenia-
Skocz do: