K.A.R.A. 4
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowe możliwości ! PD oraz Statystyki.

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Liczba postów : 271
Reputation : 11

Nowe możliwości ! PD oraz Statystyki. Empty
PisanieTemat: Nowe możliwości ! PD oraz Statystyki.   Nowe możliwości ! PD oraz Statystyki. EmptyWto Lut 26, 2013 1:51 pm

A więc kolejne nowości...

Otóż kochani w końcu znalazłam odrobinę czasu aby zrobić wasze upragnione statystyki postaci, oraz opisałam system PD . To i wiecej znajdziecie TU . Dodatkowo doszły nowe pola profilu. Prócz statystyk pojawiło się również pole Multikonta w którym to jeśli posiadacie jakieś dodatkowe konta na forum, musicie w tym polu to napisać (podając ich nick) oraz prócz tego dodana została ranga która to aktualnie jeszcze jest bezużyteczna, jednak niebawem to się zmieni Cool

A tak poza tym doszło pole w którym możecie (a raczej musicie ;p ) wstawić link do waszego KP (karty postaci)
Dodam że na głównej pojawił się box, tuż pod piosenką tygodnia o nazwie « Najświeższe wiadomości », tam( jak to też nazwa wskazuje) znajdziecie najświeższe wiadomości z świata KARA , w tym: ostrzeżenia o grasujących zagrożeniach (MG czyha!) , panujące spory polityczne, nadzwyczajne wydarzenia w wyznaczonych strefach, awarie, okazje, itp.
Tak więc warto czytać codziennie, może nam, a raczej naszej postaci, uratować nawet życie!
Dodatkowo dzięki wiadomościom możemy dowiedzieć się więcej o świecie KARA, oraz o różnych ciekawostkach jej dotyczących.

I to chyba było by na tyle od waszej adminki pirat

Mam nadzieję że podobają się wam zmiany na forum.
Zapraszam o czytania artykułu o statystykach i punktach doświadczenia! To ważne!

Miłego dnia!
Powrót do góry Go down
 
Nowe możliwości ! PD oraz Statystyki.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» System PD oraz Statystyki postaci
» Plac przed hotelem oraz "Płuca Miasta".
» PIERWSZA GRUPA SPECJALNA! >>info oraz zapisy<<

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
K.A.R.A. 4 :: OffTop :: Archiwum :: Przedawnione ogłoszenia-
Skocz do: