IndeksGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Strefa ZERO

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Pogoda

Dzień: Temperatura wynosi ok. 9°C, Co rusz zza małych chmur wynurza się na krótką chwilę słońce.
Wciąż na całym terenie Strefy I
występują silne wiatry niosące deszcz.

Noc: Temperatura wynosi ok. -1°C, Nieustępliwe ulewy i porywisty wiatr,
niebo zasłaniają gęste chmury deszczowe.

00
Brak nowych postów

Główna ulica

Główna ulicaDość szeroka i niezwykle długa ulica ciągnące się przez całą Strefę Zero. Przechodzenie przez nią nie jest zbyt romantycznie, ale zawsze można popodziwiać zniszczone przedwojenne samochody, powybijane okna w sklepach lub ćpunów dających sobie w żyłę.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
23Wrak samochodu...
Pon Maj 27, 2013 8:54 pm
Antidotum Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Obszar Upadłych

Obszar UpadłychJest to obszar gangu który nie podporządkował się żadnej z nacji. Tutaj możesz zobaczyć Dziecko Nocy grające w karty z Sarcosem bądź Androida całującego się z Człowiekiem. Dzielnica to wygląda jak większość strefy Zero lecz tu mogło by się wydawać, panuje jakaś hierarchia. Tak więc jeśli jesteś typem buntownika i nie podobają ci się zasady panujące w CC, jest to miejsce dla ciebie.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
11Noclegownia
Pią Lut 01, 2013 11:40 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Ukryte osiedle

Ukryte osiedleCi którzy nie mieli się gdzie podziać zakwaterowali się w urządzonych do zamieszkaniach ,grotach w jednym z najgłębszych wąwozów. Obie ściany są połączone specjalnymi ścieżkami które umożliwiają przemieszczanie się z jednej ściany na drugą. Tylko tu upadli, mogli skryć się przed niebezpieczeństwem. tak bynajmniej mawiali.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Wysypisko

WysypiskoPełne rupieci, starych uszczelek, walających się tu i ówdzie opon, metalowych szkieletów miejsce. Gdzieniegdzie z starych gratów ktoś zbudował sobie bunkier. Zwykle są to wyrzutki niemogący znaleźć swojego miejsca gdzie indziej na ziemi, albo zwyczajni przestępcy.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Wrak samolotu

Wrak samolotuW wraku jest masa kryjówek oraz przestrzeń do poruszania się. W dodatku można tam znaleźć wiele cennych rzeczy codziennego użytku. Samolot ten rozbił się w trakcie wojny Węgier z niewiadomych przyczyn. Został porzucony niedaleko centrum strefy zero. Nikt o zdrowych zmysłach, bez względu na pokusy, nie am tu odwagi wstąpić nawet na chwile. Dookoła widać porozrzucane szczątki pasażerów lotu.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Arena walk

Arena walkNajciekawsze walki wszczynane przez hazardzistów odbywają się w tych starych garażach. Blaszane ściany są niczym kartki papieru dobrej książki, a krew na nich widniejąca to słowa które opisują najzacieklejsze walki historii. Jeśli więc jesteś dobry w zabijaniu bądź walce i chcesz podarować trochę rozrywki tutejszym mieszkańcom, to zapraszamy! Nie masz nic do stracenia, no może prócz własnego życia...
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Nieczynne metro

Nieczynne metroZa dawnych czasów było to łącze z wszystkimi strefami Chrono City. Jednak po gigantycznym trzęsieniu ziemi tunele zostały przysypane gruzami. Podziemia mają kilka wejść. Często stare metro służy jako bunkier lub skrytka dla zdobytych łupów.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
11Wilczy Schron
Nie Kwi 14, 2013 7:26 pm
Wilk Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane