IndeksGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Strefa III

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Pogoda

Dzień: Temperatura wynosi 3°C, częste ulewy, brak natomiast wiatru.
Całe niebo zachmurzone.
Noc: Temperatura 12°C, bezchmurne niebo, lekkie porywy wiatru.

Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Tereny górzyste

Tereny górzysteJedne z miejsc, gdzie na długi czas można się zaszyć będąc niezauważalnym. Góry w tym regionie osiągają nawet do 5895 m n.p.m. Znajdują się w nich groty, jaskinie i pradawne ślady ludzkiej górniczej cywilizacji w postaci chat i domostw. Poznając tereny można zauważyć punkty, które posiadają wody z źródeł górskich. Najprawdopodobniej to jedyna nieskażona woda pitna.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
33Obozowisko
Pią Lut 01, 2013 11:23 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Nad wodą

Nad wodąMorze, jeziora i rzeki - i przy tym plaże. Tereny podwodne i lądowe. Miejsce odpoczynku jak i również występowania hybryd wodnych. Otoczone magiczną aurą, która na przełomie lat nie została poddana udziwnieniom. Jednak niektóre zbiorniki wodne stały się wyjątkowo niebezpiecznymi bagnami, przez nieczystości spływające do nich z fabryk.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
452Pasmo plaży
Nie Kwi 21, 2013 12:39 pm
MistrzGry Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Skalne pustkowia

Skalne pustkowiaAż trudno sobie wyobrazić ile tajemniczych miejsc może kryć w sobie pustynia. Jednak tuż przy terenach miasta CC nie jest to zwykłe pustkowie uwite piaskiem i kolczastymi roślinami. Kryje one między strzelistymi skałami zjawiskowe jaskinie i tunele.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
39Jaskinia Toru
Sro Sie 28, 2013 11:30 pm
Elizabeth Drake Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Stare lasy dębowe

Stare lasy dęboweTrudno nazwać ten teren lasem gdyż drzewa już dawno nie posiadają liści, jednak wciąż wytrwale w kamienistej ziemi trwają dębowe, ogromne i połączone ze sobą koronami - dęby ukazując całe swe nagie oblicza. Teren ten jest rozciągnięty na setki kilometrów i łatwo jest się w nim zgubić, gdyż każde z drzew niemal wygląda tak samo. Gdyby nie potoki spływające z gór i nieliczne bajorka, nawet najlepsi mogli by tu zgubić szlak.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
336Część lasu Terry...
Pon Kwi 22, 2013 12:25 pm
Marika Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Główne podziemia

Główne podziemiaMimo, że jest to główne wejście do organizacji "Dzieci Nocy" to nadal niełatwo do niego trafić. Znajdujące się w jednej z licznych dolin wejście, przypomina na pierwszy rzut oka jedne z budowli starożytnych faraonów. Starannie ułożone piaskowe cegły tworzą ścianę nie do zdarcia.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
88Centrum medyczne...
Pią Lut 01, 2013 11:35 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Kwatery podziemia

Kwatery podziemiaMiejsce w którym mieszkają wszystkie Dzieci Nocy. Jest to ich oaza spokoju, azyl rozciągający się na kilometry korytarzy w których znajduje się setki pokoi dla tej niezwykle tajemniczej rasy.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Magmowy step

Magmowy step Jeden z najniebezpieczniejszych terenów w całym świecie KARA. Zawdzięcza to sobie wciąż aktywnym wulkanom. Na stepie tym niegdyś widniała roślinność, w szczególności trawy jednak teraz krajobraz bardziej przypomina skalne pustkowia, niżeli bujne pastwiska. Śmiałków na ten teren przyciągają gorące gejzery oraz zbiorniki tworzące się z szpiczastych skał, tworzące oczka z wodą termalną.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Mroczna dolina

Mroczna dolinaNajczęściej jest to miejsce ukrycia wielu zbiegów którzy są ścigani za wykroczenia. Dolina ta na samym dnie posiada wąską rzeczkę oraz niewielki wodospad. Aby tam się dostać należy przedrzeć się przez warstwy skał oraz korzeni.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Cmentarz Dzieci Nocy

Cmentarz Dzieci NocyNiegdyś w tym miejscu byli chowani zwyczajni ludzie, teraz pochówku tu dokonują dzieci nocy. Dość rozległy obszar niedaleko lasu dębowego ma groteskowy wygląd. Nikt jeszcze nie dowarzył tu się pojawić po zmroku ani o zmierzchu. Dzieci nocy powiadają że w tym własnie czasie chodzi tu stwór który nie jest ani zwierzęciem ani człowiekiem, inni zaś twierdzą że to żywy szkielet dużego psa. Jak jest naprawdę może sam się przekonasz?
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Księżycowy półwysep

Księżycowy półwysepJedno z najbardziej malowniczych miejsc w trzeciej strefie, jaką mogą się pochwalić Dzieci Nocy. Jest to półwysep który jest niewiele wysunięty w stronę oceanu. W tym miejscu raz na jakiś czas, widnieje na nieboskłonie ogromnych rozmiarów księżyc. Cały teren jest pokryty drobnym piaskiem. Nie do przeoczenia są wysokie, szpiczaste skały.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
11Mieszkanie Polsk...
Pon Maj 20, 2013 7:29 pm
Devilish Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Podziemne złoża hematytu

Podziemne złoża hematytuJuż od stuleci jest znane te miejsce wszystkim w świecie KARA. Jednak nikt nie był na tyle odważny aby tu wydobywać te drogocenne dobra. Jedynie nieliczni próbowali szczęścia i tu się zapuszczali, jednak tutejsze plemię Dzieci Nocy najprawdopodobniej udaremniało to. Najczęściej nikt prócz nich samych nigdy z tond nie wyszedł żywy.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
11Kopalnia
Sob Mar 23, 2013 10:49 am
MistrzGry Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Grota westchnień

Grota westchnieńSieć połączonych z sobą korytarzy podziemnych, tworzących wyjątkowo zjawiskowe grota. Na swych ścianach mają wymalowane przez przodków niegdyś tu mieszkających, postacie przedstawiające współżycie z ich wybrankami. Miejsce to zwykło być odwiedzane przez kochanków, którzy chcieli pobyć trochę sami, by uprawiać miłość, bądź tylko zapoznać się z malowidłami.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane