IndeksGalleryFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Strefa I

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

Pogoda

Dzień: Temperatura wynosi ok. 9°C, Co rusz zza małych chmur
wynurza się na krótką chwilę słońce. Wciąż na całym terenie Strefy I
występują silne wiatry niosące deszcz.

Noc: Temperatura wynosi ok. -1°C, Nieustępliwe ulewy i porywisty wiatr,
niebo zasłaniają gęste chmury deszczowe.

Moderatorzy: MOD, MOD_2
00
Brak nowych postów

Centrum Archiwum

Centrum ArchiwumMiejsce dostępne tylko dla władz CC (Chrono City), budynek w którym trzyma się wszystkie akta i najważniejsze dokumenty dotyczące przeszłości i przyszłości. Opancerzony jest niewidzialną barierą magnetyczną, która nocą połyskuje niebieskimi bio-prądami zdradzając swoją obecność. Radni aby przedostać się do wybranej części budynku posiadają specjalne kombinezony, które umożliwiają im niewykrywalność przez barierę ochronną. Następnie wprowadzają swoje dane na określony czas pobytu i W ten oto sposób od tej pory mogą się poruszać bez kombinezonu, jednak tylko przez czas podany w głównym komputerze. Wszystkie informacje zawarte w Centralnym Archiwum jest ściśle tajne.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
88Poddasze
Pią Lut 01, 2013 9:19 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Hospicjum

HospicjumJak sama nazwa wskazuje, jest to ośrodek w którym leczy się chorych oraz opatruje rannych żołnierzy, którzy wrócili z patrolu za terenami miasta CC.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
1519Parter: pokój nr...
Wto Kwi 23, 2013 9:04 pm
MistrzGry Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Hotel

HotelHotel umiejscowiony w starym wierzowcu, który wcześniej widniał na mapach jako centrum badań. Nikt do tej pory nie wie co znajduje się w podziemiach tego drapacza chmur. Ze względu na rozkazy władz, prócz nich samych nikt nigdy tam się nie zapuszczał. Budynek po oznajmieniu jego "bezużyteczności" i przeniesieniu centrum badań do bardziej obiecującego miejsca, został w miarę odrestaurowany i wkrótce zmienił się w całkiem luksusowy hotel w samym centrum CC. Można wynajmować pokoje hotelowe lub (dla wyżej postawionych ras) wykupić poszczególne pomieszczenia na swoja własność.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
448Plac przed hotel...
Sro Sie 28, 2013 10:17 am
Nathaniel Crescent Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Dzielnica Zapomnienia

Dzielnica ZapomnieniaDzielnica ta jest znana i nadzwyczaj lubiana. Wchodząc w jej ulice zapominamy o całym świecie. Kolorowe billboardy i inne światełka przyozdabiają kina, teatry, wesołe miasteczka, hale koncertowe - to i wiele więcej znajdzie osoba chcąca oderwać się od rzeczywistości i trochę się zabawić.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
561Mieszkanie Pułko...
Wto Sie 27, 2013 10:37 am
Marcin Kolepski Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Dzielnica handlowa

Dzielnica handlowaDzielnica handlowa jest tą częścią miasta gdzie możemy zakupić rzeczy, bez których (podobno) nie da się obyć. Zaczynając od żywności, kończąc na sklepach z częściami dla robotów i androidów. Wąskie uliczki ledwie dzielą jeden sklep od drugiego, a duża ilość zaułków oraz słabe oświetlenie w nocy aż kusi do przestępstw w tym rejonie.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
578Uliczka
Pon Wrz 02, 2013 6:38 pm
Amira Nightingale Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Kościół

KościółMsze w tym majestatycznym kościele nie są odprawiana już od 58 lat, spowodował to strach w śród wierzących. Legendy głoszą, że w barokowym Kościele pod wezwaniem św. Marsyliusza straszy. Nie raz słyszano jęki i wołanie o pomoc około godziny zero, jednak nikt nigdy nie sprawdzał co było źródłem tych dźwięków. Mimo wszystkiego, czasem przychodzą pomodlić się za dnia w majestacie świątyni. Jest to jedyny ocalały taki budynek w całym CC.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
33Prezbiterium
Pią Lut 01, 2013 9:34 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Zamek książąt Russell

Zamek książąt RussellMimo że cegły już stare, to duchem młody. Zamek książąt Russell jest sercem spotkań błękitnej krwi oraz samej esencji towarzystwa jak i zwykłych mieszczan chcących oderwać się od rutyny. Monumentalną budowlę odremontowano, dzięki czemu mogą tu już od 24 lat odbywać się okazjonalne uroczystości dla wszystkich mieszkańców CC oraz specjalne spotkania dla władz głównych. Zamek ten jest bardzo rozbudowany, tak więc każdy znajdzie tu coś dla dla siebie.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
415Podziemny magazy...
Pią Maj 17, 2013 6:24 pm
MistrzGry Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Kamienica

KamienicaNiewiele z niej zostało, jednak to WCIĄŻ punkt numer jeden na listach zakochanych do spacerów wieczorem.Również to WCIĄŻ głupi pomysł, ponieważ to jedno z miejsc w których odnotowano najwięcej gwałtów i morderstw. Kamienica to serce i matka kryminalistów, którzy maja duże pole do popisu, znając cały plan jej budowy. Mogą się przemieścić gdziekolwiek - dokądkolwiek. Radzimy wiec zastanowić się dwa razy, zanim wejdziemy w te jakże zjawiskowe i urocze miejsce.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
22Wyniszczona łazi...
Pią Lut 01, 2013 9:37 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Wieża ciśnień

Wieża ciśnieńMimo że posiadamy już hydrofory, wieża ciśnień okazała się być doskonała dla miasta CC.Unowocześniona czyści i uzdatnia wodę, która potem jest rozprowadzana do aglomeracji miasta. Budynek ten cechuje szczelność, a jedyną wadą wieży jest konieczność ciągłego jej konserwowania i kontrolowania. Przez zawarte filtry oczyszczające jesteśmy zmuszeni stale je sprawdzać i kontrolować, czy nie zostały zanieczyszczone. Stąd też, pojawiły się w niej tak zwane ''cele" w których mogą przebywać regularni pracownicy i ochotnicy. Są to niewielkie ale liczne pomieszczenia, które za pomocą schodów dopuszczają nas do każdego miejsca w obszernej i wielokomorowej wieży ciśnień.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
56Schody
Pon Lip 01, 2013 6:24 pm
Natalie Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Port lotniczy

Port lotniczyNiewielkich rozmiarów, jak na port lotniczy obszar, z którego zagraniczne loty nie są zbyt częste. Bardziej oblegane są loty małymi samolotami z jednej części aglomeracji w drugą. Podróżują tak okoliczni mieszkańcy oraz służby specjalne takie jak wojsko czy policja. Jest to jeden ze sposobów przemieszczania się na duże odległości za niewielkie pieniądze.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
33Hangar
Pią Lut 01, 2013 9:40 pm
Admin Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Metro I

Metro IJeśli szybko i bez zbędnych formalności chcemy się przemieścić z punktu A do punktu B na terenie i obrzeżach CC, zdecydowanie proponujemy metro. Wysokie perony z nowoczesną technologią zapewniają maksimum komfortu i bezpieczeństwa podczas podroży. Usytuowane w podziemiach.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
58Peron 1
Nie Maj 19, 2013 6:18 pm
Marceille Vicious Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Obserwatorium astronomiczne

Obserwatorium astronomiczneWszyscy w CC są przekonani, że prawdziwe gwiazdy upadły już, gdy wojna zaczęła pochłaniać świat, a na jej miejsce powstały satelity, które złudnie przypominają znane nam błyszczące punkty. Jednak gdy udamy się do obserwatorium cała nasza teza ulegnie zmianie. Z budynku za pomocą nowoczesnych teleskopów i wspomagających ich komputerów ujrzymy coś niezwykłego. Z wielkiego tarasu widokowego, który znajduje się za szklaną pokrywą dachu, można podziwiać najprawdziwsze gwiazdy. Migoczące i połyskujące punkty posiadamy na wyciągniecie ręki, a każda wycieczka w to miejsce na zawsze wypala w sercu i pamięci niezwykłe odkrycia, wspomnienia i doznania.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
321Taras Widokowy...
Nie Lut 10, 2013 1:18 pm
Nathaniel Crescent Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Centrum usług

Centrum usługCentrum usług oferuje fryzjerstwo, mechanikę naprawczą (tu kłania pomoc dla cyborgów ;) ) i wszystkie punkty pomocniczo-naprawcze dla mieszkańców CC. Linia kolejno postawionych lokali świeci ofertami pracy i pełnionych usług.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
323Warsztat 'Wolfga...
Sro Lut 06, 2013 4:42 pm
Miya Wolfgan Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Izba Celna

Izba CelnaCentrum dla pracowników służb celnych, którzy mają za zadanie dopilnować spraw związanych z wywozem i przywozem towarów na terenie miasta oraz wykrywaniu narkotyków i wyrobów tytoniowych, które są wyraźnie zabronione na terenie miejskim. Każdy funkcjonariusz celny ma wręcz obowiązek zgłosić osobę łamiącą powyższe normy osobie fizycznej pełniącej funkcje najwyżej postawione w sztabie celnym.
Moderatorzy: MOD, MOD_2
44Biuro "Specjal '...
Pią Maj 31, 2013 11:17 am
Sheela "69" Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane